Kurz sebaobrany zdarma 25.9. a 2.10.

Príďte si zadarmo vyskúšať náš kurz sebaobrany podporený v rámci projektu mestom Košice

Sme presvedčení, že každý z nás by mal mať základné zručnosti ako sa brániť a ako rozpoznať možný konflikt. Nikto nemá právo na váš život, vaše zdravie ani váš majetok. 

Či sa to naučíte na ľahko, na zážitkoch iných alebo ťažko, na svoje vlastnej koži, pravdou je, že vaše bezpečie je hlavne vašou vecou. Nie je to zodpovednosť polície, štátu, súkromnej sféry alebo bezpečnostnej služby. Zodpovedáme za to každý sám za seba a svojich blízkych...

 • high_gear

  Sebaobrana

  Štv od 19:00 do 20:00

  Pomôžeme Vám so slovnými konfliktmi, narušením osobnej zóny, základnou sebaobranou alebo šikanovaním. Ukážeme Vám, ako reagovať na obťažovanie na parkoviskách, pri bankomate, v uličkách aj MHD. Naučíme vás reagovať, brániť aj vašich blízkych.

 • funkcny_trening

  Funkčný tréning

  Po, ut, st, štv od 16:45 do 17:45

  Podstatou tohto cvičenia sú základné pohyby, ktoré sme sa učili ako prvé v našom živote a naše telo ich vykonávalo prirodzene. Na to aby sme si ich znova “oprášili” používame jednoduché cviky, ktoré zapájajú celé svalové skupiny a posilňujú jednotlivé základné pohybové vzory.

 • sebaobrana juniori

  Sebaobrana pre juniorov

  Ut, štv od 16:45 do 17:45

  Sebaobrana s prvkami zdravého pohybhu pre juniorov od 13 do 17 rokov.

 • rbsd_kids

  Sebaobrana pre deti 6-9r

  Po, st od 16:45 do 17:45

  Pohybová príprava s prvkami sebaobrany pre deti od 6 do 9 rokov. Hlavným pilierom sebaobrany pre deti je výuka základných pohybových vzorov. Popri tom sa deti naučia aj základné prvky sebaobrany.Naše cvičenie je vhodným základom pre ďalšie športy.

 • DSC05856

  Sebaobrana pre deti od 10-12r

  Po, ut, st, štv od 15:30 do 16:30

  Pohybová príprava s prvkami sebaobrany pre deti od 10 do 13 rokov, zameraná na šikovné deti, ktoré už nepatria do detskej skupiny ale ešte nie sú pripravení do skupiny juniorov. Hlavným pilierom sebaobrany pre tieto deti je výuka sebaobrany a základných pohybových vzorov.