Prednáška zdarma s Mgr. Katarínou Ontkovou, klinickou psychologičkou 9.10.2021

Príďte si zadarmo vypočuť prednášku podporenú v rámci projektu mestom Košice na tieto témy:

 • covidové dôsledky z pohľadu traumy a toho, ako na traumu reagujeme, kedy vyhľadať odbornú pomoc
 • okno tolerancie a naše komfortné zóny
 • 3 úrovne stresu a fungovanie v týchto fázach (polyvagálna teória stresu)
 • nástroje na zvládanie záťažovýchh situácií
 • stresové situácie a vplyv na motiváciu detí aj dospelých
 • Sme presvedčení, že každý z nás by mal mať základné zručnosti ako sa brániť a ako rozpoznať možný konflikt. Nikto nemá právo na váš život, vaše zdravie ani váš majetok. 

  Či sa to naučíte na ľahko, na zážitkoch iných alebo ťažko, na svoje vlastnej koži, pravdou je, že vaše bezpečie je hlavne vašou vecou. Nie je to zodpovednosť polície, štátu, súkromnej sféry alebo bezpečnostnej služby. Zodpovedáme za to každý sám za seba a svojich blízkych...

  • high_gear

   Sebaobrana

   Štv od 19:00 do 20:00

   Pomôžeme Vám so slovnými konfliktmi, narušením osobnej zóny, základnou sebaobranou alebo šikanovaním. Ukážeme Vám, ako reagovať na obťažovanie na parkoviskách, pri bankomate, v uličkách aj MHD. Naučíme vás reagovať, brániť aj vašich blízkych.

  • funkcny_trening

   Funkčný tréning

   Po, ut, st, štv od 16:45 do 17:45

   Podstatou tohto cvičenia sú základné pohyby, ktoré sme sa učili ako prvé v našom živote a naše telo ich vykonávalo prirodzene. Na to aby sme si ich znova “oprášili” používame jednoduché cviky, ktoré zapájajú celé svalové skupiny a posilňujú jednotlivé základné pohybové vzory.

  • sebaobrana juniori

   Sebaobrana pre juniorov

   Ut, štv od 16:45 do 17:45

   Sebaobrana s prvkami zdravého pohybhu pre juniorov od 13 do 17 rokov.

  • rbsd_kids

   Sebaobrana pre deti 6-9r

   Po, st od 16:45 do 17:45

   Pohybová príprava s prvkami sebaobrany pre deti od 6 do 9 rokov. Hlavným pilierom sebaobrany pre deti je výuka základných pohybových vzorov. Popri tom sa deti naučia aj základné prvky sebaobrany.Naše cvičenie je vhodným základom pre ďalšie športy.

  • DSC05856

   Sebaobrana pre deti od 10-12r

   Po, ut, st, štv od 15:30 do 16:30

   Pohybová príprava s prvkami sebaobrany pre deti od 10 do 13 rokov, zameraná na šikovné deti, ktoré už nepatria do detskej skupiny ale ešte nie sú pripravení do skupiny juniorov. Hlavným pilierom sebaobrany pre tieto deti je výuka sebaobrany a základných pohybových vzorov. 

  Čo o nás hovoria naši klienti

  Heny

  Na konci tréningu sa teším na ten ďalší.

  S funkčnými tréningami Reálnej sebaobrany Košice som maximálne spokojná. Je to dané profesionálnym prístupom trénera, vhodným výberom cvikov, výborným kolektívom a celé je to dotvárané príjemnou atmosférou.

  Tréningy sa nesú v súhre fyzickej záťaže a psychického relaxu. Po celom dni si s radosťou zacvičím a popritom zabudnem na každodenné povinnosti. Výsledky sa dostavia postupne ale o to sú viditeľnejšie a citeľnejšie.

  Bonusom k tomu všetkému je súčasný tré