> úvod

Sme presvedčení, že každý z nás by mal mať základné zručnosti ako sa brániť a ako rozpoznať možný konflikt. Nikto nemá právo na váš život, vaše zdravie ani váš majetok. 

Či sa to naučíte na ľahko, na zážitkoch iných alebo ťažko, na svoje vlastnej koži, pravdou je, že vaše bezpečie je hlavne vašou vecou. Nie je to zodpovednosť polície, štátu, súkromnej sféry alebo bezpečnostnej služby. Zodpovedáme za to každý sám za seba a svojich blízkych.

6

Sebaobrana

Pomôžeme Vám so slovnými konfliktmi, narušením osobnej zóny, základnou sebaobranou. Ukážeme Vám, ako reagovať na obťažovanie na parkoviskách, pri bankomate, v uličkách aj MHD. Naučíme vás reagovať, brániť aj vašich blízkych.

Čítať viac ->

funkcny_trening

Funkčný tréning

Podstatou tohto cvičenia sú základné pohyby, ktoré sme sa učili ako prvé v našom živote a naše telo ich vykonávalo prirodzene. Na to aby sme si ich znova “oprášili” používame jednoduché cviky, ktoré zapájajú celé svalové skupiny a posilňujú jednotlivé základné pohybové vzory.

Čítať viac ->

rbsd_kids

Sebaobrana pre deti

Pohybová príprava s prvkami sebaobrany pre deti do 11 rokov. Hlavným pilierom sebaobrany pre deti je výuka základných pohybových vzorov. Popri tom sa deti naučia aj základné prvky sebaobrany.Naše cvičenie je vhodným základom pre ďalšie športy.

Čítať viac ->

rbsd_juniori

Sebaobrana pre juniorov

Sebaobrana s prvkami zdravého pohybhu pre juniorov od 11 do 14 rokov.

Čítať viac ->

Najbližšie akcie

Seminár sebaobrany 30.3.2019

By Marek | feb 27, 2019 | akciesemináre

Seminár sebaobrany alebo inak Kurz sebaobrany Reálna sebaobrana Košice pod záštitou OZ Bezpečný prístav Vám prináša ďalší z našich seminárov vhodný pre ženy, partnerov, ale aj dospievajúcich mladých, kde Vám zážitkovou formou ukážeme ako premýšľať, správať sa a hlavne ako reagovať, aby ste predišli konfliktom, naučili sa upokojiť vzniknutý konflikt a taktiež Vám sprostredkujeme fyzické… Čítať ďalej →

Nové články

Čo zažijete na seminári sebaobrany u nás

By Marek | apr 16, 2019

Koncom marca 2019 u nás prebiehal seminár sebaobrany, ktorý bol primárne venovaný ženám, ale aj dospievajúcim mladým ľuďom a mužom. Sebaobrana je komplexná a skladá sa z viacerých prvkov, snažili sme preto vytvoriť prierez základnych princípov, motivácie prečo sa brániť a aké dôsledky môžu vyplynúť z toho ak sa rozhodnete nebrániť sa. Čo sme učili..… Čítať ďalej →

Ako si vybrať kurz sebaobrany

By Marek | aug 28, 2018

Ako si vybrať kurz sebaobrany Ak ste laik… Tento článok by vám mal pomôcť pri výbere kurzu sebaobrany v ktorom sa naučíte zručnosti do skutočných konfliktných situácií a ich zvládaniu. Nebudete sa učiť hmaty a chvaty, ktoré zabudnete už  po opustení telocvične a nespomeniete si na nich v noci na parkovisku práve keď vám letí… Čítať ďalej →

Náš rozhovor na stránkach mojosobnytrener.sk

By Marek | mar 4, 2018

S Michalom Lakatošom sme sa spoznali na seminári RadyActive – Starej Školy Slovensko s predmetom kettlebell Swing a TGU. Na svojom webe https://mojosobnytrener.sk/realna-sebeobrana/ uverejnil rozhovor s naším inštruktorom Ing. Marekom Polákom. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Čítať ďalej →

Tréningy | Sessions

Pondelok/Monday

16:45 – 17:45

Detský tréning

RBSD  Kids Training

16:45 – 17:45

Funkčný dospelý

Base training

18:00 – 19:30

Sebaobrana/Self Defense

Utorok/Tuesday

16:45 – 17:45

Tréning juniori

RBSD Junior

16:45 – 17:45

Funkčný dospelý

Base training

Streda/Wednesday

16:45 – 17:45

Detský tréning

RBSD Kids Training

16:45 – 17:45

Funkčný dospelý

Base training

18:00 – 19:30

Sebaobrana/Self Defense

Štvrtok/Thursday

16:45 – 17:45

Tréning juniori

RBSD Junior 

16:45 – 17:45

Funkčný dospelý

Base training

18:00 – 19:30

Sebaobrana/Self Defense

Individuálne tréningy po dohode/Individual sessions per agreement

Čo o nás hovoria naši klienti

Heny

Na konci tréningu sa teším na ten ďalší.

S funkčnými tréningami Reálnej sebaobrany Košice som maximálne spokojná. Je to dané profesionálnym prístupom trénera, vhodným výberom cvikov, výborným kolektívom a celé je to dotvárané príjemnou atmosférou.Tréningy sa nesú v súhre fyzickej záťaže a psychického relaxu. Po celom dni si s radosťou zacvičím a popritom zabudnem na každodenné povinnosti. Výsledky sa dostavia postupne ale o to sú viditeľnejšie a citeľnejšie.Bonusom k tomu všetkému je súčasný tréning detí, ktorý navštevuje aj môj syn. Na konci tréningu sa teším na ten ďalší.

Marián

Nie je v tom umenie alebo mystika len čistá realita.

Tréningy Reálnej sebaobrany sú pre mňa cenné tým, že aplikujú princípy psychológie, fyziky a biológie na konfliktnú situáciu. Nie je v tom umenie alebo mystika len čistá realita. A to všetko v spoločnosti pohodových ľudí .

Veronika

Veľmi rýchlo naučia sa orientovať medzi ľuďmi, čo je v dnešnom svete potrebné pre fungovanie jednotlivca.

Tréningy v Reálnej sebaobrane Košice sú veľmi príjemné vďaka priateľským a ochotným trénerom a kolektívu. Veľmi rýchlo naučia sa orientovať vo vlastnom tele ale aj medzi ľuďmi, čo je v dnešnom svete potrebné pre fungovanie jednotlivca.

Ivana

Tešíme sa na každý tréning.

S funkčnými tréningami Base Training som absolútne spokojná. Oceňujem výborný prístup trénera, dohľad aby bol cvik odcvičený správne a hlavne to, že výsledky sa dostavia rýchlo. Veľkým bonusom sú súbežne prebiehajúce detské tréningy, kde sa deti správne hýbu a vybláznia do sýtosti. Tešíme sa na každý tréning.

René

Super tréneri, efektívny systém, výborný kolektív!

Super tréneri, efektívny systém, výborný kolektív!

Aďa

Cvičenie mi pomáha spevniť jadro, zlepšiť celkové držanie tela, rovnováhu a psychický balans

Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s funkčnými a paralelnými detskými tréningami kde chodí naša dcérka pod záštitou Reálnej sebaobrany Košice. Cvičenie mi pomáha spevniť jadro, zlepšiť celkové držanie tela, rovnováhu a psychický balans  Vrelo odporúčam

Petra

Deti tréningy milujú a stále sa pýtajú, kedy bude ďalší.

KONTAKT | CONTACT

Reálna sebaobrana KošiceRastislavova 100info@realnasebaobrana.sk facebook instagram

rbsd-e1534981373526