Baví nás pomáhať vám, aby ste sa cítili bezpečnejšie

1

O nás

Naša snaha začať sa venovať systémom sebaobrany, vznikla po mnohoročných skúsenostiach našich inštruktorov v oblasti bojových umení aj ich použitia v skutočnom svete. Máme inštruktorov, ktorý sú akreditovaní cvičitelia sebaobrany II. triedy, sú oficiálnymi ištruktormi certifikovanými v Blauer Tactical Systems Tonyho Blauera z USA a majú aj praktické skúsenosti zo skutočných situácií. Spolupracovali sme aj s Urban Combatives Lee Morrisona,  Red Zone Threat Management Jerryho Wetzela. Stretli sme sa aj so základmi systémov Crazy Monkey Defense Program, Kapap, Krav Maga a ďalšími.

Náš cieľ

V Reálnej sebaobrana Košice je našim cieľom v prvom rade zdravý pohyb a v súvislosti s ním naučiť vás brániť sa, vnímať potenciálne nebezpečie, vyhnúť sa mu ale keď už nie je iná možnosť bojovať ako o život.

Prečo si vybrať práve nás

Celú výuku zakladáme na prísne vedeckých a praktických poznatkoch konfrontovaných so skutočnými situáciami. Ponúkame vám maximálnu profesionalitu, výcvik sebaobrany na hranici možností, silovú a kondičnú prípravu s ohľadom na najnovšie poznatky. Neustále sa vzdelávame, hľadáme nové možnosti a snažíme sa novým poznatkom prispôsobovať naše tréningy a výcviky.

Náš tím

Náš tím sa stále rozvíja, vzdeláva, napreduje a rozširuje. Vďaka aj týmto ľuďom Vám môžeme ponúknuť kvalitné tréningy, workshopy aj individuálne cvičenia:

Natália

realna_sebaobrana_kosice_logo_fillup

Marek