Baví nás pomáhať vám, aby ste sa cítili bezpečnejšie

1

O nás

Naša snaha začať sa venovať systémom sebaobrany, vznikla po mnohoročných skúsenostiach našich inštruktorov v oblasti bojových umení aj ich použitia v skutočnom svete. Máme inštruktorov, ktorý sú akreditovaní cvičitelia sebaobrany II. triedy, sú oficiálnymi ištruktormi certifikovanými v Blauer Tactical Systems Tonyho Blauera z USA a majú aj praktické skúsenosti zo skutočných situácií. Spolupracovali sme aj s Urban Combatives Lee Morrisona,  Red Zone Threat Management Jerryho Wetzela. Stretli sme sa aj so základmi systémov Crazy Monkey Defense Program, Kapap, Krav Maga a ďalšími.

Náš cieľ

V Reálnej sebaobrana Košice je našim cieľom v prvom rade zdravý pohyb a v súvislosti s ním naučiť vás brániť sa, vnímať potenciálne nebezpečie, vyhnúť sa mu ale keď už nie je iná možnosť bojovať ako o život.

Prečo si vybrať práve nás

Celú výuku zakladáme na prísne vedeckých a praktických poznatkoch konfrontovaných so skutočnými situáciami. Ponúkame vám maximálnu profesionalitu, výcvik sebaobrany na hranici možností, silovú a kondičnú prípravu s ohľadom na najnovšie poznatky. Neustále sa vzdelávame, hľadáme nové možnosti a snažíme sa novým poznatkom prispôsobovať naše tréningy a výcviky.

Náš tím

Náš tím sa stále rozvíja, vzdeláva, napreduje a rozširuje. Vďaka aj týmto ľuďom Vám môžeme ponúknuť kvalitné tréningy, workshopy aj individuálne cvičenia:

DSC_0325

Marek Polák

CEO Bezpečný prístav/Inštruktor sebaobrany S.P.E.A.R.
vedie pravidelné tréningy sebaobrany, streľby,  funkčnej a silovej prípravy a individuálne tréningy vedie semináre a workshopy (Príprava na zbrojný preukaz, Sebaobrana, Sebaobrana žien, Sebaobrana krátkou guľovou zbraňou) Certifikovaný inštruktor sebaobrany II. triedy, záverečná práca na tému “Sebaobrana krátkou guľovou zbraňou” Certifikovaný inštruktor S.P.E.A.R./Personal Defense Readiness Fundamentals Instructor v Blauer Tactical systemts Certifikovaný inštruktor Red Zone Threat Management Instructor - obrana proti nožu (Level 1) - Jerry Wetzel Absolvent kurzov: S.P.E.A.R. (Tony Blauer, Neil Wilson), Urban Combatives (Lee Morrison), Red Zone Threat Management (Jerry Wetzel), Izraelskej bojovej streľby (Basic, Advance, dlhá, krátka zbraň),  prednemocničnej zdravotnej starostlivosti v taktickom prostredí - TECC, akreditovaného kurzu cvičiteľ sebaobrany II. triedy(záverečná práca "Sebaobrana krátkou guľovou zbraňou"), Kettlebel swing a TGU - Stará škola Slovensko (Radyactive) Bojovým umeniam a športom sa venuje viac ako 26 rokov
pdr_logo_web

René

Certifikovaný Inštruktor Personal Defense Readiness
Od roku 2017 sa venuje reálnej sebaobrane so zameraním sa na systém S.P.E.A.R. V lete 2019 absolvoval SPEAR:Personal Defens Readines Trainers Course pod vedením zakladateľa Tonyho Blauera. V rámci klubu Reálnej sebaobrany v Košiciach posobí ako pomocný inštruktor na tréningoch a seminároch sebaobrany.V 2018 absolvoval TECC basic kurz prednemocničnej zdravotnej starostlivosti v taktickom prostredí. Bojovým umeniam sa začal venovať pred 13 rokmi.
pdr_logo_web

Marián

Certifikovaný Inštruktor Personal Defense Readiness
Od roku 2016 sa venuje reálnej sebaobrane so zameraním sa na systém S.P.E.A.R. Výber tohto systému bol prirodzeným vyústením dlhoročného hľadania systému postaveného na vedeckých základoch, ktorý odráža skutočnú dynamiku konfliktu. V lete 2019 absolvoval SPEAR:Personal Defens Readines Trainers Course pod vedením zakladateľa Tonyho Blauera. V rámci klubu Reálnej sebaobrany v Košiciach posobí ako pomocný inštruktor na tréningoch a seminároch sebaobrany. 2018 absolvoval TECC basic kurz prednemocničnej zdravotnej starostlivosti v taktickom prostredí. Bojovým umeniam sa začal venovať pred 20 rokmi.

Natália

realna_sebaobrana_kosice_logo_fillup

Marek