Baví nás pomáhať vám, aby ste sa cítili bezpečnejšie

1

O nás

Naša snaha začať sa venovať systémom sebaobrany, vznikla po mnohoročných skúsenostiach našich inštruktorov v oblasti bojových umení aj ich použitia v skutočnom svete. Máme inštruktorov, ktorý sú akreditovaní cvičitelia sebaobrany II. triedy, sú oficiálnymi ištruktormi certifikovanými v Blauer Tactical Systems Tonyho Blauera z USA a majú aj praktické skúsenosti zo skutočných situácií. Spolupracovali sme aj s Urban Combatives Lee Morrisona,  Red Zone Threat Management Jerryho Wetzela. Stretli sme sa aj so základmi systémov Crazy Monkey Defense Program, Kapap, Krav Maga a ďalšími.

Náš cieľ

V Reálnej sebaobrana Košice je našim cieľom v prvom rade zdravý pohyb a v súvislosti s ním naučiť vás brániť sa, vnímať potenciálne nebezpečie, vyhnúť sa mu ale keď už nie je iná možnosť bojovať ako o život.

Prečo si vybrať práve nás

Celú výuku zakladáme na prísne vedeckých a praktických poznatkoch konfrontovaných so skutočnými situáciami. Ponúkame vám maximálnu profesionalitu, výcvik sebaobrany na hranici možností, silovú a kondičnú prípravu s ohľadom na najnovšie poznatky. Neustále sa vzdelávame, hľadáme nové možnosti a snažíme sa novým poznatkom prispôsobovať naše tréningy a výcviky.

Náš tím

Náš tím sa stále rozvíja, vzdeláva, napreduje a rozširuje. Vďaka aj týmto ľuďom Vám môžeme ponúknuť kvalitné tréningy, workshopy aj individuálne cvičenia:

DSC_0325

Marek Polák

CEO Bezpečný prístav/Inštruktor sebaobrany S.P.E.A.R.
vedie pravidelné tréningy sebaobrany, streľby,  funkčnej a silovej prípravy a individuálne tréningyvedie semináre a workshopy (Príprava na zbrojný preukaz, Sebaobrana, Sebaobrana žien, Sebaobrana krátkou guľovou zbraňou)Certifikovaný inštruktor sebaobrany II. triedy, záverečná práca na tému “Sebaobrana krátkou guľovou zbraňou”Certifikovaný inštruktor S.P.E.A.R./Personal Defense Readiness Fundamentals Instructor v Blauer Tactical systemtsCertifikovaný inštruktor Red Zone Threat Management Instructor - obrana proti nožu (Level 1) - Jerry WetzelAbsolvent kurzov: S.P.E.A.R. (Tony Blauer, Neil Wilson), Urban Combatives (Lee Morrison), Red Zone Threat Management (Jerry Wetzel), Izraelskej bojovej streľby (Basic, Advance, dlhá, krátka zbraň),  prednemocničnej zdravotnej starostlivosti v taktickom prostredí - TECC, akreditovaného kurzu cvičiteľ sebaobrany II. triedy(záverečná práca "Sebaobrana krátkou guľovou zbraňou"), Kettlebel swing a TGU - Stará škola Slovensko (Radyactive)Bojovým umeniam a športom sa venuje viac ako 26 rokov
pdr_logo_web

René

Certifikovaný Inštruktor Personal Defense Readiness
Od roku 2017 sa venuje reálnej sebaobrane so zameraním sa na systém S.P.E.A.R. V lete 2019 absolvoval SPEAR:Personal Defens Readines Trainers Course pod vedením zakladateľa Tonyho Blauera. V rámci klubu Reálnej sebaobrany v Košiciach posobí ako pomocný inštruktor na tréningoch a seminároch sebaobrany.V 2018 absolvoval TECC basic kurz prednemocničnej zdravotnej starostlivosti v taktickom prostredí. Bojovým umeniam sa začal venovať pred 13 rokmi.