Ahojte,

pozývam vás na našu teambuildingovú akciu spojenú so seminárom. Akcia sa uskutoční v dňoch 8.6.-10.6. na chate pri Ružíne (príchod piatok poobede, odchod nedeľa poobede), príchod je možný už vo štvrtok 7.6.2018 a je určená len pre našich členov, ktorí sa zúčastňujú tréningov sebaobrany alebo funkčných tréningov a majú viac ako 18 rokov. V piatok bude posedenie a voľná diskusia/prednáška. Sobota a nedeľa bude venovaná rannej meditácii, funkčným tréningom a blokom sebaobrany, večer športové hry. Pohybové aktivity sú dobrovoľné. Počas celého víkendu je zabezpečená strava. Cena za celý pobyt je 99 Eur, pri nástupe vo štvrtok 129. V cene je ubytovanie na 2/3 noci, celodenná strava a tréningy. Tešíme sa 🙂 a pokračujte v čítaní pod fotografiou...

 

Na čo všetko sa môžete tešiť?

V piatok začneme večerným posedením a voľnou prednáškou/diskusiou. V sobotu rannou meditáciou, funkčnou rozvičkou pre combat fitness, hlavným blokom sebaobrany vo vonkajšom prostredí, poobede si zacvičíme atletickú bázu - box, grappling a podvečer si dáme oddychovú aktivitu - volejbal, futbal, badminton podľa chuti. V nedeľu doobeda bude opäť meditácia, funkčný tréning a blok sebaobrany. V prípade slnečného počasia plávanie.

Všetky tieto aktivity budú kombinované aj s oddychom a relaxáciou, či už prechádzkami po lese a okolí alebo relaxačnými technikami. Večer vás čaká opekanie pri ohni, guláš a voľná debata. Bude priestor na rozhovory, stihneme prebrať to, čo počas bežných tréningov nestíhame. Budete mať možnosť si aj spolu zacvičiť, či už priamo s inštruktormi alebo medzi sebou aj mimo plánovaných trénigov.

Miesto pobytu bude chata Vamarka priamo na okraji Ružínskej priehrady. Celá chata je prenajatá iba pre nás.

So sebou si určite zoberte veci na cvičenie vonku, športové topánky, cvičiť sa bude hlavne na tráve a ihrisku, na grappling prinesieme aj žinenky. Zbaľte si pre istotu aj plavky a karimatku. Pôjdeme aj na výlet do okolia, tak si zobertne niečo na seba do lesa, pevné topánky a teplejšie oblečenie aj na večerné posedenie pri ohni a vode. Strava bude zabezpečená, prosím v prípade špeciálnej stravy nám dajte vedieť. Ubytovanie je v chate, štandardné posteľové.

Prihlasovanie na info@realnasebaobrana.sk