Ahojte,

pozývam vás na našu teambuildingovú akciu spojenú so seminárom. Akcia sa uskutoční v dňoch 21.6.-23.6. na chate Vamarka pri Ružíne (príchod piatok poobede, odchod nedeľa poobede). Táto akcia je určená len pre našich členov, ktorí sa zúčastňujú tréningov sebaobrany alebo funkčných tréningov a majú viac ako 18 rokov. V piatok bude posedenie a voľná diskusia/prednáška. Sobota a nedeľa bude venovaná rannej meditácii, funkčným tréningom a blokom sebaobrany. Pohybové aktivity sú dobrovoľné. Počas celého víkendu je zabezpečená strava. Cena za celý pobyt je 99 Eur. V cene je ubytovanie na 1/2 noci, celodenná strava a tréningy. Tešíme sa 🙂 a pokračujte v čítaní pod fotografiou...

Na čo všetko sa môžete tešiť?

Chystáme pre vás tento rok úvod do základov anatómie, svalstva a kostry prístupným spôsobom, keďže to sú informácie, ktoré nás sprevádzajú ako na funknčných tréningoch tak aj na sebaobrane. Tešiť sa môžete na virtuálny funkčný model ľudského tela názorné prepojenie s jednotlivými cvikmi, ktoré u nás používame.

Budeme mať čas prejsť si podrobne aj foam rolling (váľanie na valci - fascialná masáž) a v dvojiciach si vyskúšame základy klasickej aj šiatcu masáže.

Pre tých, ktorý potrebujú viac fyzickej aktivity si vyskúšame vyskointenzívny tréning aj s hľadaním anaeróbneho prahu aby ste si ho dokázali sledovať aj na bežných tréningoch. Zaradíme si aj blok sebaobrany, grapplingu a možno bude aj virtuálna strelnica 🙂

Všetky tieto aktivity budú kombinované aj s oddychom a relaxáciou, či už prechádzkami po lese a okolí alebo relaxačnými technikami. Večer vás čaká opekanie pri ohni, guláš a voľná debata. Bude priestor na rozhovory, stihneme prebrať to, čo počas bežných tréningov nestíhame. Budete mať možnosť si aj spolu zacvičiť, či už priamo s inštruktormi alebo medzi sebou aj mimo plánovaných trénigov.

Miesto pobytu bude chata Vamarka priamo na okraji Ružínskej priehrady. Celá chata je prenajatá iba pre nás.

So sebou si určite zoberte veci na cvičenie vonku, športové topánky, cvičiť sa bude hlavne na tráve a ihrisku, na grappling prinesieme aj žinenky. Zbaľte si pre istotu aj plavky a karimatku. Zobertne niečo na seba do lesa, pevné topánky a teplejšie oblečenie aj na večerné posedenie pri ohni a vode. Strava bude zabezpečená, prosím v prípade špeciálnej stravy nám dajte vedieť čím skôr. Ubytovanie je v chate, štandardné posteľové.

Prihlasovanie na info@realnasebaobrana.sk