Teambuilding 2020

Pozývame vás na teambuildingovú akciu spojenú so seminárom. Akcia sa uskutoční v dňoch 12.6.-14.6.2020 na chate Vamarka pri Ružíne (príchod piatok poobede, odchod nedeľa poobede). Táto akcia je určená primárne pre našich členov, ktorí sa zúčastňujú tréningov sebaobrany alebo funkčných tréningov a majú viac ako 18 rokov. V piatok bude posedenie a voľná diskusia/prednáška. Sobota a nedeľa bude venovaná workshopom, funkčným tréningom a blokom sebaobrany. Pohybové aktivity sú dobrovoľné.

Počas celého víkendu je zabezpečená strava. Cena za celý pobyt je 99 Eur. V cene je ubytovanie na 1/2 noci, celodenná strava a tréningy. Tešíme sa 🙂 a pokračujte v čítaní pod fotografiou…

Na čo všetko sa môžete tešiť?

Anatómia pohybového aparátu – anatómia prístupnou formou s virtuálnymi modelmi pohybu

Pohybové vzory – a rozboru základných pohybových vzorov a ich aplikácia v bežnom živote a v sebaobrane

Diagnostika – základy diagnostiky pohybového aparátu

Foam rolling (váľanie na valci – fascialná masáž)

Základy klasickej a šiatsu masáže, ako uľaviť bolesti.

Pre tých, ktorý potrebujú viac fyzickej aktivity si vyskúšame vysokointenzívny-HIIT tréning s hľadaním anaeróbneho prahu, aby ste si ho dokázali sledovať aj na bežných tréningoch. Ak máte hrudné pásy alebo fitnáramky, tak si ich pribaľte.

Zaradíme si blok sebaobrany, grapplingu, použitia improvizovaných a neimprovizovaných zbraní.

Všetky tieto aktivity budú kombinované s oddychom a relaxáciou, či už prechádzkami po lese a okolí alebo relaxačnými technikami. Večer vás čaká opekanie pri ohni, guláš a voľná debata. Bude priestor na rozhovory, stihneme prebrať to, čo počas bežných tréningov nestíhame. Budete mať možnosť si spolu zacvičiť, či už priamo s inštruktormi.

Miesto pobytu bude chata Vamarka priamo na okraji Ružínskej priehrady. Celá chata je prenajatá iba pre nás.

So sebou si určite zoberte veci na cvičenie vonku, športové topánky, cvičiť sa bude hlavne na tráve a ihrisku, na grappling prinesieme žinenky.

Zbaľte si pre istotu plavky a karimatku. Zoberte niečo na seba do lesa, pevné topánky a teplejšie oblečenie na večerné posedenie pri ohni a vode. Strava bude zabezpečená, prosím v prípade špeciálnej stravy nám dajte vedieť čím skôr. Ubytovanie je v chate, štandardné posteľové.

Prihlasovanie na formulári nižšie, počet miest je obmedzený tak sa prihlasujte čím skôr.

Ďalšie informácie získate na: info@realnasebaobrana.sk

No Fields Found.