Online tréningy a individuálne konzultácie

Sme vám k dispozícii na pravidelných online tréningoch. Momentálne nám bežia dva dospelé začiatočnícke a dva dospelé pokročilé tréningy týždenne cez ZOOM, k tomu archív všetkých cvičení, je ich tam viac ako 80, dva detské tréningy funkčného pohybu a sebaobrany. Popri tom máme aj online tréningy sebaobrany, zamerané na situačnú pozornosť a rozbor situácií a juniorský „debatný krúžok“, kde sme naposledy rozprávali o reči tela, strachoch, vystupovaní na verejnosti, prečo náš mozog funguje ako funguje. Popri tom nám bežia dve výzvy, jedna pre dospelých na každodenné individuálne cvičenie a zlepšovaní samého seba v konkrétnych cvikoch, druhá taká istá pre juniorov. Zároveň máte možnosť konzultovať s nami pohyby, ktoré robíte ak si myslíte, že nie sú správne podľa inštrukcií alebo vám spôsobujú bolesť. Môžete nám poslať natočené video ako cvičíte, máme špeciálny analytický program, ktorý nám pomáha vyhodnotiť pohyb aspoň takto cez video. Momentálne je toto obdobie náročné pre nás všetkých, preto je potrebné prispôsobiť sa a nedržať sa starých vzorov fungovania. Ak sa opatrenia znova zmiernia radi sa s vami znova uvidíme naživo.

Všetko toto vyššie máte za mesačnú platbu 30Euro/mesiac/ za jedného cvičenca.

K dispozícii sú aj individuálne 40minútové konzultácie v cene 15Euro/40min , či už odkontrolovanie pohybu, individuálne cvičenie na diaľku alebo konzultácia ohľadom bezpečia, prípravy na zbrojný preukaz, zdravého pohybu alebo ďalších otázok.

Zatiaľ sa snažíme prežit aj takto, aby sme tu boli pre vás keď sa znova bude dať, aj preto potrebujeme vašu podporu. Ďakujeme, bez vás by to nešlo.