Aktuálne opatrenia ohľadom COVID19 platné od 15.10.2020

Milí priatelia, členovia a priaznivci,

vzhľadom k aktuálnym opatreniam a nariadeniu vlády SR sme sa rozhodli od dnes 15.10.2020 dočasne prerušiť všetky naše skupinové tréningy (dospelí, deti aj juniori) a presunúť sa znova do online priestoru. Veľa z vás túto zmenu už zažilo počas prvej vlny COVID19.
Tí z vás čo pokračovali aj počas online tréningov a nestratili odhodlanie videli na sebe výsledky aj po návrate na klasické tréningy. Preto vám pridávame aj lekcie pre pokročilých.

Prvý online funkčný tréning už dnes 15.10.2020 o 17:00 na Zoome pre začiatočníkov (pre pokročilých môže byť na zahriatie) a pokračujeme o 17:50 funkčným tréningom pre pokročilých ( vyžadujú sa už znalosti základých pohybových vzorov). Linku na Zoom nájdete v našej FB skupine, pokiaľ nemáte FB ozvite sa nám na info@realnasebaobrana.sk

Ďalšie online tréningy sú plánováne v pondelky a stredy o 17:00 na Zoome pre začiatočníkov (pre pokročilých môže byť na zahriatie) a 17:50 funkčným tréningom pre pokročilých ( vyžadujú sa už znalosti základých pohybových vzorov). Môžete sa prihlásiť na ktorýkoľvek tréning.

Pripravujeme aj online webmináre pre členov klubu na rôzne témy, ktoré vás zaujali na našich tréningoch (ako funguje ľudské telo, čo su mýty v cvičení, sebaobrane alebo správaní človeka)

Toto platí pre našich aktívnych členov. Ak si to chcete vyskúšať a nie ste našimi platiacimi členmi pošlite prosím svoju požiadavku na náš email: info@realnasebaobrana.sk

Sme tu stále pre vás a s vami. Využite túto situáciu vo svoj prospech, pre svoje zdravie a prospešnú zmenu.

Deťom a juniorom radi vykompenzujeme vymeškané tréningy predĺženým športovým dňom po uvoľnení opatrení.

Ďakujeme za každú vašu podporu

Tim Reálnej sebaobrany Košice