Kurz sebaobrany pre ženy a staršie dievčatá (14+) od 7.2.2024 – začiatočnícky

Kurz sebaobrany pre ženy a staršie dievčatá (14+) – začiatočnícky

OZ Bezpečný prístav a Reálna sebaobrana Vás pozývajú na ďalší kurz sebaobrany pre ženy a dievčatá. 

Kurz sa začne 7. februára o 18. hodine na Rastislavovej ulici 100. Bude v trvaní 8 hodín a to 4 po sebe idúce stredy od 18 do 20 hodiny. (Vstup do priestorov je z Rastislavovej ulice, medzi firmou Atvyn a Toyota: svetlomodrá budova Slovresu, vstup spredu cez modré dvere, nie cez vrátnicu)

Po skočení začiatočníckeho kurzu je možné pokračovať pokročilým, v rovnakom rozsahu a čase, ktorý začne 6 marca. Cena začiatočníckeho kurzu je 59 eur, pokročilého 69 eur, číslo účtu: SK121100 0000 0029 4901 5822, prosím uviesť do poznámky slovo kurz plus priezvisko účastníčky. 

Na kurze sa budeme venovať prevencii, pozornosti, reálnym situáciám, práci s fyzickým a slovným konfliktom, nácviku základných úderov, kopov, mýtom v sebaobrane, nástrojom v sebaobrane žien, dôležitosti vzťahov v okolí, sebaobrane detí, šikane. V pokročilom to bude viac scénok, mužských figurantov, viac drillov, boja na zemi, boxu. A popri tom kopec diskusií a možností zdieľať zážitky. 

Všetky tieto aktivity sú na dobrovoľnej báze, taktiež zdieľanie príbehov, vstupovanie do slovných aj fyzických scénok, alebo do kontaktu pri cvičení.

V prípade otázok nás prosím kontaktujte mailom na info@bezpecnypristav.sk alebo na telefónnom čísle 0918707464. 

Stačí Vám športové pohodlné oblečenie, športová obuv a fľaša. 

Prihlásiť svoje dieťa môžete tu:

https://www.realnasebaobrana.sk/prihlaska-na-detske-skupinove-treningy-a-kurzy/
         

Ak ste dospelý a chcete sa prihlásiť, pre Vás je určená prihláška nižšie:
https://www.realnasebaobrana.sk/prihlaska-na-skupinove-trenigy-a-kurzy/