Seminár funkčného pohybu 28.4.2018 – začiatočníci

Semiár funkčného pohybu

Sedíte denne za počítačom alebo v aute a boli Vás chrbát/ramená? Nosíte denno denne na rukách deti alebo v rukách ťažký nákup? Pracujete manuálne v práci, záhrade alebo pri svojom hobby a bolieva vás chrbát, lakte, kolená? Robili ste šport a podpísal sa na vašom tele bolesťou alebo zranením?

Chceli by ste dať pár kíl dole? Chceli by ste sa venovať nejakému športu, ale neviete ako začať? Nesedí Vám fitness centrum? Nemáte motiváciu cvičiť osamote?

Sila a mobilita

Naučíme Vás základné cviky s vlastnou váhou, mobilitu, ktorá neoslabuje Vaše telo , nie len pasívnu flexibilitu. Cvičíme tak, aby Vám to zachutilo. Nášmu telu je prirodzených niekoľko základných pohybov. Podstatou tohto cvičenia sú základné pohyby, ktoré sme sa učili ako prvé v našom živote a naše telo ich vykonávalo prirodzene. Na to aby sme si ich znova “oprášili” používame jednoduché cviky, ktoré zapájajú celé svalové skupiny a posilňujú jednotlivé základné pohybové vzory.

Našou cestou nie je “svalovka” ani únava, ale prosperita tela a radosť z pohybu.

Aby to bolo naozaj praktické ukážeme si ako pomocou týchto dobrých pohybov, ktoré sú pre naše telo prirodzené, zdvíhať záťaž – nákup, dieťa, kôš s mokrým prádlom alebo si len zaviazať šnúrku na topánke bez toho aby vás „seklo“.
Alebo proste chcete spraviť niečo viac pre svoje telo, ktoré si to určite zaslúži Patrične Vás odmení, lebo čo polievate, to rastie.

Cvičenie je vhodné od 13 do 99 rokov, každý v svojom tempe s vysokým dôrazom na správnosť pohybov. Ak prinesiete aj menšie detičky u nás sa určite nebudú nudiť, len nám to oznámte dopredu.

Na tento seminár voľne nadväzuje aj pokročilé cvičenie s vlastnou váhou v náročnejších formách a základné cvičenie s kettlebelmi, ktoré sa koná v ten istý deň poobede.

Termín konania: 28.4.2018, 9:00 do 12:00

Miesto konania: Telocvičňa Reálnej sebaobrany Košice, Rastislavova 100

Cena seminára: 20EURO (15EURO pre účastníkov našich funkčných tréningov alebo tréningov sebaobrany)

Prihlasovanie emailom: info@realnasebaobrana.sk

Pridať komentár

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridávať komentáre.