Seminár funkčného pohybu – mierne pokročilí 28.4.2018

Seminár funkčného pohybu a kettlebel

Voľné pokračovanie doobedňajšieho seminára funkčného pohybu. Ak zvládate základné pohyby, ktoré ste sa naučili napríklad u nás na funkčných tréningoch tento seminár vás posunie znova o čosi ďalej. Budeme sa venovať základným pohybom v komplikovanejších situáciách a ponoríme sa aj do základov manipulácie a kettlebelmi. Či je to 16kg nákup, 16kg dieťa alebo 16kg kettlebel je úplne jedno. Je dôležité vybudovať si správne návyky pri narábaní nielen s vlastnou váhou.

Našou cestou nie je “svalovka” ani únava, ale prosperita tela a radosť z pohybu.

Aby to bolo naozaj praktické ukážeme si ako pomocou týchto dobrých pohybov, ktoré sú pre naše telo prirodzené, zdvíhať záťaž – nákup, dieťa, kôš s mokrým prádlom alebo si len zaviazať šnúrku na topánke bez toho aby vás „seklo“.
Alebo proste chcete spraviť niečo viac pre svoje telo, ktoré si to určite zaslúži Patrične Vás odmení, lebo čo polievate, to rastie.

Cvičenie je vhodné od 13 do 99 rokov, každý v svojom tempe s vysokým dôrazom na správnosť pohybov. Ak prinesiete aj menšie detičky u nás sa určite nebudú nudiť, len nám to oznámte dopredu.
Tento seminár voľne nadväzuje aj na cvičenie s vlastnou váhou, ktoré sa koná ten istý deň doobedu.

Termín konania: 28.4.2018, 13:00 do 16:00

Miesto konania: Telocvičňa Reálnej sebaobrany Košice, Rastislavova 100

Cena seminára: 20EURO (15EURO pre účastníkov našich funkčných tréningov alebo tréningov sebaobrany)

Prihlasovanie emailom: info@realnasebaobrana.sk

Pridať komentár

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridávať komentáre.